Z naszego doświadczenia rozumiemy, że kobiety z depresją wymagają innej opieki niż mężczyźni.

Z naszego doświadczenia rozumiemy, że kobiety z depresją wymagają innej opieki niż mężczyźni.

Leczenie zaburzeń nastroju

W ramach naszego podejścia doskonałego opieki depresji oceniamy wszystkich pacjentów z depresją pod kątem ryzyka samobójstwa.

Nasi dostawcy wypełniają dokładną ocenę i współpracują z Tobą, aby stworzyć spersonalizowany plan leczenia, który zaspokaja Twoje unikalne potrzeby i stan. Twój plan leczenia może obejmować:

 • Osoby indywidualne, rodzinne lub grupowe
 • Oceny psychiatryczne i leczenie leków
 • Leki, w tym leki przeciwdepresyjne i inne leki do Pomóż poprawić nastrój
 • Częściowe programy hospitalizacji
 • Terapia behawioralna poznawcza, technika terapii koncentrująca się na rozwiązywaniu problemów, która pomoże ci zrozumieć zaburzenie i lepiej zarządzać wyzwalacze emocjonalne
 • Dialektyczna terapia behawioralna lub DBT, leczenie oparte na dowodach okazało się skutecznym leczeniem dla pacjentów z myślami samobójczymi lub samozadowoleniem lub pacjentów z zaburzeniem osobowości z pogranicza

Nasilenie twoich objawów, możemy zalecić opiekę psychiatryczną szpitalną. Dowiedz się więcej o opcjach opieki psychiatrycznej w szpitalu.

Depresja u kobiet

Kobiety są prawie dwa razy bardziej prawdopodobne, że mężczyźni doświadczają depresji. Kobiety mogą rozwijać depresję z wielu powodów, w tym problemów rodzinnych, związków i stresu. Ponadto około jedna na 10 kobiet doświadcza depresji podczas ciąży lub po porodzie.

Z naszego doświadczenia rozumiemy, że kobiety z depresją wymagają intenskin sposób użycia innej opieki niż mężczyźni. Nasi dostawcy uwzględniają unikalne potrzeby kobiet, gdy tworzymy plany leczenia, w tym etapy życia i inne czynniki.

Zaburzenia depresji i nastroju u dzieci i nastolatków

Opieka nad dziećmi i nastolatkami, które mają nastolatki, które mają nastolatki Depresja i zaburzenia nastroju różnią się od opieki nad dorosłymi. Nasi dostawcy pediatrycy specjalizują się w leczeniu pełnego zakresu zaburzeń nastroju u młodych pacjentów. Dowiedz się więcej o naszych usługach zdrowia psychicznego dla dzieci i nastolatków.

 • Depresja samoocena

Depresja samoocena

Odpowiedz na odpowiedź na Poniższe pytania w celu ustalenia, czy możesz być klinicznie przygnębiony i potrzebujesz pełnej oceny medycznej i leczenia. Zastanów się, które stwierdzenia, jeśli w ogóle, opisz problem, który doświadczasz prawie codziennie bez bieżącego wyjaśnienia medycznego.

 • Czuję się przygnębiony, drażliwy lub smutny przez większość dnia
 • Łatwo zirytowany przez małe rzeczy
 • Płakanie lub czuję, że masz codziennie płakać
 • Nie szukasz już przyjemności w zajęciach, które kiedyś podobały się
 • Zmiany w apetycie (głodny wszystkich czas lub nie mam ochoty jeść)
 • Śpanie za dużo lub za mało
 • Brak energii, łatwo zmęczony
 • Czuję się bezwartościowy lub winny
 • Trudności w koncentracji lub podejmowaniu decyzji
 • Myśli o samobójstwie (Uwaga: To poważny objaw i musisz uzyskać natychmiastową pomoc medyczną.)

Jeśli wybrałeś dwa Lub więcej z tych objawów, zalecamy rozmowę z ekspertem ds. Zdrowia behawioralnego

Zobacz lekarza, jeśli masz jakieś obawy dotyczące depresji lub jakiegokolwiek z problemów, które zauważyłeś powyżej. , chcesz odpowiedzi. Henry Ford Health System dostarcza. Oferujemy wyspecjalizowane testy płuc, pokazy i wiedzę specjalistyczną w celu zidentyfikowania przyczyny problemów z oddychaniem. Nasze spersonalizowane oceny pomagają uzyskać opiekę, którą musisz ponownie oddychać.

Henry Ford’s Screening and Diagnostic Services

Henry Ford zapewnia zaawansowaną diagnozę warunków płuc. Nasi lekarze współpracują z Tobą, aby znaleźć podstawową przyczynę problemu płucnego, abyś mógł uzyskać potrzebny leczenie. Pomagamy również wykluczyć inne warunki, które mogą powodować objawy. Nasze oceny obejmują:

 • Identyfikacja skrzepów krwi: Gdy masz zakrzep krwi lub zatorowość płucną, szybkie leczenie może mieć znaczenie. Nasz doświadczony zespół reagowania na zatorowość płuc (PERT) wtapia w działanie, aby ustalić, jak niebezpieczny jest skrzep – i od razu uzyskać właściwą opiekę.
 • Testowanie innych leżących u podstaw chorób płuc: Oferujemy dokładne testy czynności płucnej W tych samych lokalizacjach, w których widzisz lekarzy płuc. Ocenimy Cię, aby ustalić, czy stan taki jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), a nawet ciężki bezdech senny może powodować lub pogarszać stan płuc.
 • Testowanie serca: Testowanie serca (serce) jest ważne w diagnozowaniu nadciśnienia płucnego (pH). Jednym z naszych specjalistów pH jest także kardiologiem. Oznacza to, że możesz otrzymać zaawansowane badania serca w naszym dziale płuc.
 • Diagnoza niechirurgiczna: Oferujemy testy i opcje diagnostyczne, które nie są dostępne wszędzie, ponieważ mamy jeden z najbardziej doświadczonych diagnostycznych bronchoskopii i interwencyjnej pulmonologii Pulmonology. zespoły. Często używamy bronchoskopii do diagnozowania stanu. Ta technika wykorzystuje długą, wąską rurkę z światłem i aparatem, aby zajrzeć do płuc. Nasi lekarze używają tego zakresu, aby znaleźć źródło problemu, bez potrzeby nacięcia.
 • Testy genetyczne: W testach genetycznych możemy dowiedzieć się więcej o źródłach warunków takich jak pH. Informacje genetyczne mogą nawet powiedzieć nam, jaki rodzaj pH masz, abyśmy mogli wskazać właściwe leczenie. Współpracujemy z innymi szpitalami i badaczami, aby zrozumieć genetyczne (odziedziczone) powiązania z innymi warunkami.
 • Badania przesiewowe w zakresie raka płuc: rak płuc jest zbyt powszechny – ale gdy jest to wcześnie złapane, można go leczyć. Jeśli się kwalifikujesz, możemy sprawdzić Cię pod kątem chorób płuc bez kosztów ubezpieczenia lub ubezpieczenia. Dowiedz się o naszych badaniach przesiewowych w zakresie raka płuc.
 • Badania przedoperacyjne: Przed zabiegiem lekarz będzie chciał zrozumieć stan płuc. Twój chirurg może wezwać nasz zespół do przedoperacyjnej oceny płuc. Regularnie przeprowadzamy te kontrole, aby pomóc Ci bezpiecznie przetrwać operację. P>

  Dowiedz się więcej

  ;

  Clinton Township – Henry Ford Macomb Hospital został uznany w kraju za jakość swojego programu zapobiegania cukrzycy.

  Szpital jest pierwszym w hrabstwie Macomb, który zdobył „pełne uznanie” z Centers for Disease Control and Prevention, które przyznają wyznaczenie organizacjom, które „dostarczają wysokiej jakości programy zapobiegania cukrzycy. Organizacje muszą również spełnić serię kryteriów, aby zakwalifikować się do rozpatrzenia.

  Henry Ford Macomb jest jednym z 14 organizacji w całym stanie i 250 w kraju, aby zdobyć oznaczenie. Program zapobiegania cukrzycy to partnerstwo między szpitalem a Henry Ford Macomb Faith Community Nursing Network.

  „Jesteśmy zaszczyceni osiągnięciem tego oznaczenia CDC”, mówi prezes Henry Ford Macomb i dyrektor generalny Barbara Rossmann. „Częstość występowania cukrzycy dotyka większej liczby ludzi, niż zdajemy sobie sprawę w hrabstwie Macomb i poza nią. Osoby, które przechodzą przez nasz program, mają dostęp do programu nauczania zajęć i wsparcia, które pomogą im wprowadzać zrównoważone zmiany stylu życia, jednocześnie poprawiając ich ogólne zdrowie. ”

  Rossmann pochwalił wysiłki przywódcze Marian Giacona, R.N. i Ameldia Brown, R.N., która prowadzi program, „umożliwiając to oznaczenie”. Oznaczenie jest dobre przez dwa lata, po czym Henry Ford Macomb musiałby zostać ponownie złożony i przejść ocenę.

  Przygotowany dla pacjentów ze zdiagnozowanymi przedporodami, program ma na celu zmniejszenie ryzyka rozwoju cukrzycy typu 2. Ponad 350 pacjentów zapisało się na program od jego powstania w 2015 r. Średnio stracił 7 procent swojej masy ciała.

  Pod rocznym programem Henry’ego Forba Macomb pacjentów zdiagnozowali się, aby umówić się na wcześniejsze spotkanie z wyszkolonym trenerem stylu życia, który oferuje porady i wsparcie dla:

  • Zdrowe odżywianie.
  • Dodanie aktywności fizycznej do swojej codziennej rutyny.
  • Radzenie sobie ze stresem.
  • Utrzymanie motywacji i przezwyciężania barier.

  Ponad 84 miliony Amerykanów żyje z przedcukrzycą-2,6 miliona w samym Michigan-i prawie 90 procent z nich nie wie, że to mają i nie zdaje sobie sprawy z długoterminowej Zagrożenia dla zdrowia. Prediabetes jest stanem, w którym poziom glukozy we krwi lub A1C są wyższe niż normalnie, ale nie są jeszcze wystarczająco wysokie, aby uznać je za cukrzycę typu 2.

  Osoba z prediabetami jest narażona na zwiększone ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 i innych poważnych, długoterminowych problemów zdrowotnych, takich jak zawał serca i udar. Jednak prediabety można często odwrócić poprzez zmiany stylu życia, takie jak utrata masy ciała, zdrowe odżywianie i zwiększona aktywność fizyczna.

  Programy uznane przez CDC oparte są na badaniach prowadzonych przez National Institutes of Health. Badania te pokazują, że osoby z prediacjami, które biorą udział w ustrukturyzowanym programie zmian stylu życia, zmniejszają ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 o 58 procent.

  Długoterminowe wyniki są równie uderzające: uczestnicy są jedna trzecia mniej skłonności do opracowania cukrzycy typu 2 po zakończeniu programu. Ponadto uczestnicy tracą 5-7 procent swojej masy ciała, odżywiając zdrowie i angażując się w 150 minut aktywności fizycznej co tydzień.

  ###

  Kontakt z mediami: David OleJarz/[e -mail chroniony]/313.874.4094

  Henry Ford Allegiance Health Nursing

  Witamy naszego dyrektora pielęgniarskiego

  Jako CNO Henry’ego Forda Allegiance Health, mam przyjemność reprezentować wybitny zespół pielęgniarek. Ponad 880 pielęgniarek cieszy się solidną praktyką zawodową i wspólną strukturę zarządzania tutaj w Henry Ford Allegiance Health.

  Podstawą naszej praktyki kieruje się zasadami opieki skoncentrowanej na ludziach, która przechwytuje pacjentów na wszystkich poziomach wszystkich poziomów poziomu System opieki zdrowotnej, kontinuum opieki nad pacjentem i społeczność. Rozumiem i doceniam unikalne aspekty, które pielęgniarstwo przyczynia się do zapewnienia, że ​​opieka oparta na współpracy jest zapewniana w kontinuum. Skoncentrowanie się pielęgniarstwa na samopoczuciu jest doskonale dostosowane do misji Health Henry Ford Allegiance: „Prowadzimy naszą społeczność do lepszego zdrowia i samopoczucia na każdym etapie życia”. Nasze pielęgniarki są przywódcami w każdym znaczeniu tego słowa.

  Praca pielęgniarstwa odbywa się poprzez naszą bogatą wspólną strukturę zarządzania, transformacyjne przywództwo i nieustanne dążenie do doskonałości i ciągłej nauki. Nasza kultura praktyki opartej na dowodach stanowi podstawę ducha współpracy i pozytywnych wyników pacjentów.

  W ekscytujących i trudnych czasach są przede wszystkim, pielęgniarki będą odgrywać kluczową rolę w naszym sukcesie jako organizacji. Dzięki zaleceniom Instytutu Medycyny Przyszłość pielęgniarstwa, które nas kierujemy, będziemy nadal pojawiać się jako lider jakości i bezpieczeństwa. Jestem dumny z naszego zespołu pielęgniarskiego; Każdego dnia robią na mnie swoją elastyczność, odporność, innowacyjne myślenie, a przede wszystkim zaangażowanie w naszą wizję jako najlepsze pielęgniarki, zapewniając najlepszą opiekę każdemu pacjentowi, za każdym razem.

  Dziękujemy za wizytę ,

  Wendy Boersma, DNP, wiceprezydent RN i amp; Główny urzędnik pielęgniarski

  Scleening and Diagnosis

  Wiele osób ma cukrzycę, nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ stan ten często nie wykazuje żadnych objawów we wczesnych stadiach. W Henry Ford Health System oferujemy kompleksowe badania przesiewowe i diagnostyczne dla wszystkich rodzajów cukrzycy. Dzięki centrom opieki nad cukrzycą w całym południowym Michigan ułatwiamy testowanie tego poważnego, ale możliwego do opanowania stanu.

  Badania przesiewowe pod kątem cukrzycy

  , ponieważ objawy cukrzycy mogą być początkowo łagodne , możesz mieć warunek i nie wiesz o tym. Jednak przewlekłe wysokie poziomy glukozy we krwi (cukier) mogą powodować poważne powikłania, które wpływają na oczy, nerwy, serce i inne narządy. Dlatego ważne jest, aby wszyscy dorośli byli badani pod kątem cukrzycy co 3 lata, począwszy od 45.

  Osoby z następującymi czynnikami ryzyka powinny rozpocząć badanie w wcześniejszym wieku i bardziej regularnie niż 3 lata:

  • Otyłość
  • Wysokie ciśnienie krwi
  • Wysoki cholesterol
  • Historia rodziny cukrzycy
  • u kobiet, a Historia cukrzycy ciążowej (cukrzyca podczas ciąży)

  Henry Ford: Testy, których używamy do diagnozowania cukrzycy

  Scree pod kątem i diagnozowania cukrzycy za pomocą badań krwi, które mierzą cukier we krwi poziomy. Testy obejmują:

  Test hemoglobiny A1C dla cukrzycy typu 2

  Ten test zawiera informacje o poziomie cukru we krwi w ciągu ostatnich 2 do 3 miesięcy. Nie musisz szybko (przestań jeść) na test A1C. Używamy testu A1C do diagnozowania cukrzycy typu 2.

  • Zakres normalny dla tego testu wynosi od 4 do 5,6 procent.
  • Poziomy od 5,7 do 6,4 procent oznaczają, że masz Prediabetes, który jest wyższym ryzykiem rozwoju cukrzycy.
  • A1C 6,5 procent lub wyższy wskazuje na cukrzycę typu 2.

  Glukoza w osoczu na czczo (FPG)

  Ten test mierzy obecny poziom cukru we krwi po pościgu przez co najmniej 8 godzin. Używamy testu FPG do wykrywania i zdiagnozowania prediabetów, typu 1, typu 2 i cukrzycy ciążowej.

  • Normalny poziom glukozy we krwi na czczo wynosi 100 mg/dl lub niższy.
  • Poziomy od 100 do 125 mg/dl oznaczają, że masz prediabety.
  • Poziom glukozy we krwi na czczo 126 mg/dl lub wyższy oznacza, że ​​masz cukrzycę.

  Doustny test tolerancji glukozy (OGTT)

  Ten test mierzy poziom cukru we krwi dwa razy, więc trwa dłużej niż pozostałe 2 testy. Używamy testu OGTT do wykrywania prediaciny i diagnozowania wszystkich rodzajów cukrzycy.

  Najpierw testujemy twoją krew po pościgu przez co najmniej 8 godzin. Następnie pijesz słodki napój, który powoduje wzrost poziomu cukru we krwi. Następnie testujemy poziom cukru we krwi po 2 godzinach, aby ocenić, jak szybko poziom cukru we krwi powraca do normy.

  • Normalny poziom glukozy we krwi w OGTT wynosi 140 mg/dl lub niższy.
  • Poziomy od 140 do 199 mg/dl wskazują na prediabety.
  • Poziom glukozy we krwi OGTT 200 mg/dl lub wyższy wskazuje na cukrzycę.

  Jeśli twój Wyniki testów pokazują, że masz cukrzycę, eksperci z Henry’ego Forda są gotowi Ci pomóc. Oferujemy leczenie i wsparcie dla samozarządzania cukrzycą. Dowiedz się więcej o rodzajach warunków i zabiegów cukrzycy, które oferujemy w naszych centrach opieki nad cukrzycą.

  Zapobieganie cukrzycy

  Cukrzyca typu 2. W Henry Ford oferujemy programy edukacyjne i wsparcie, aby pomóc Ci zapobiegać cukrzycy typu 2 lub zarządzać innymi rodzajami cukrzycy. Dowiedz się więcej o samozarządzaniu cukrzycą.

  Program urządzenia pomocy lewej komory (LVAD)

  Henry Ford jest jednym z najbardziej doświadczonych i udanych programów wszczepiających urządzenia asystenta lewej komory (LVAD).

  W przypadku osób z zaawansowaną niewydolnością serca, które są leczone lekami, wskaźnik przeżycia może wynosić mniej niż 50–75% w ciągu jednego roku, co jest gorszym rokowaniem niż wiele nowotworów. Istnieją jednak opcje lepszego przetrwania i jakości życia wielu osób z zaawansowaną niewydolnością serca. Obejmuje to terapię lewą komorową (LVAD), która oferuje wielu osobom możliwość ponownego życia i oddychania.

  LVAD nie zastępuje twojego serca

  Zamiast tego LVAD Works Works zamiast z dolną komorą twojego serca, aby pompować krew do reszty ciała. Niektórzy ludzie są tymczasowo na LVAD, podczas gdy inni mieszkają na stałe na pompie. W Stanach Zjednoczonych LVAD jest obecnie zatwierdzony przez Medicare, a większość ubezpieczycieli dla dwóch wskazań:

  • Most do przeszczepu: ta kategoria jest, gdy jesteś wymieniony na przeszczep serca, ale wymaga wsparcia LVAD, dopóki serce dawcy serca jest dostępny.
Call Now Button